Pagrindinis » Filmai » Filmai online » Veiksmo

Absoliutus blogis 2: Apokalipsė / Resident Evil: Apocalypse

Atsisiųsti:
18/08/2013, 13:15

Absoliutus blogis 2: Apokalipsė / Resident Evil: Apocalypse

Metai:2004
Žanras:
Siaubo, Veiksmo
Režisierius:
Alexander Witt.
Aktoriai:
Milla Jovovich, Sienna Guillory, Oded Fehr, Thomas Kretschmann, Sophie Vavasseur, Razaaq Adoti, Jared Harris, Mike Epps, Sandrine Holt, Matthew G. Taylor, Zack Ward, Iain Glen, Dave Nichols, Stefen Hayes, Geoffrey Pounsett.
Kalba:
Lietuvių

Aprašymas:
Mirtinas virusas buvo paleistas į Rakūno miestą, kad užkrėstų visus jo gyventojus. Filmo „Absoliutus blogis 2" veiksmas prasideda ten, kur baigėsi pirmasis filmas – Alisa nusiaubtame, beveik mirusiame Rakūno mieste. Galinga UMBRELLA korporacija privertė ją sudalyvauti biogenetiniuose eksperimentuose, po kurių Alisos genetika buvo pakeista, ji įgyjo antžmogiškos jėgos ir galių.

Šių galių jai prireiks, jei nors vienas žmogus išliks gyvas mieste. Prie Alisos prisijungia neseniai iš UMBRELLA korporacijos pašalinta Džil Valentain, Terri Morales, Karlos Oliveira, L.J. ir Nikolai. Visi jie privalo išgyventi ir laiku pasišalinti iš Rakūno, kuris labai greitai taps Mirusiųjų miestu.

Kad pasiektų savo tikslą, jie turės narsiai kautis ne tik su nuolatiniais alkanų likusių gyvųjų antpuoliais, bet ir su UMBRELLA pajėgomis bei jų gąsdinančiais bioninžineriniais ginklais, kurių baisiausias – milžiniška sunkiai ginkluota žudikė Nemezidė.Kategorija : Veiksmo | | Nuorodos : Apocalypse, blogis, veiksmo, Evil:, Apokalipsė, resident, Absoliutus, 2:
Peržiūrėjo : 750 | Siuntėsi : 0 | Reitingas : 5.0/ 1


PANAŠŪS FILMAI

Viso komentavo: 0
Rašyti komentarus gali,tik Registruoti nariai.
[ Registruotis | Prisijungti ]
-->
Hosted by uCoz