...
Pagrindinis » Filmai » Filmai online » Komedijos

Rio2 / Рио 2 (2014)

Atsisiųsti:
26/02/2017, 21:18

Rio2 / Рио 2 (2014)

Metai: 2014
Žanras: Animacinis, Komedija, Šeimai
Režisierius: Carlos Saldanha
Vaidina: Anne Hathaway, Jesse Eisenberg, Leslie Mann, Rodrigo Santoro, Jake T. Austin …
Kalba: Lietuvių / Rusų

Apie filmą:

Pirmojoje dalyje susitikę ir vienas kitą pamilusios nykstančios džiunglių gražuolės mėlynosios papūgos aros „Rio 2“ ir vėl nestokos jaudinančių nuotykių.

Žydrūnas, jo pati Pupa ir trys jų vaikai gyvena tobulą gyvenimą savo magiškame svajonių mieste Rio de Žaneire. Kai rūpestingoji Pupa nusprendžia, kad judviejų vaikai turi išmokti gyventi ir laukinėmis sąlygomis – kaip tikri paukščiai! – ši margaspalvė šeimynėlė leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę po Amazonę.

Civilizacijoje užaugusio Žydrūno ši kelionė nedžiugina – jis jaudinasi, kaip jiems, miesto paukščiams, pavyks sutarti su laukiniais savo giminaičiais, ir nerimauja, kad Amazonės gamtos grožybės gali amžiams pasiglemžti jo mylimąją Pupą ir vaikus... Todėl jis turi būti drąsus, bebaimis ir savo šeimą pasiryžęs apsaugoti didvyris! Kaip jam sekėsi – čia jau atskira istorija...

Pasiruoškite kaitinančiai Brazilijos saulutei ir ugningiems ritmams – Rio papūgėlės Lietuvos kino teatruose jau nuo balandžio 11 d.


Голубчик, Жемчужинка и их 3 детей счастливо живут в солнечном Рио-де-Жанейро. Жемчужинку посещает "гениальная" мысль — почему бы им с детьми не отправится в дебри реки Амазонки. Пытаясь влиться в новую жизнь, Голубчик начинает боятся, что он может потерять Жемчужинку и детей, идущих на зов дикой природы.

 
 

 
Lietuvių k.
 


Rusų k.
 
Kategorija: Komedijos | | Nuorodos: Rio2, Komedijos, Рио, (2014)
Peržiūrėjo: 4372 | Siuntėsi: 305 | Reitingas: 5.0/ 2
  • Atsisųsti/Ddownloads


  • Viso komentavo: 0
    Rašyti komentarus gali,tik Registruoti nariai.
    [ Registruotis | Prisijungti ]
    -->
    Hosted by uCoz