...
Pagrindinis » Filmai » Filmai online » Komedijos

Partneris / Naparnik (2017) online

Atsisiųsti:
11/11/2017, 23:28

Partneris / Naparnik (2017) online
Metai: 2017
Žanras: Komedija, Nuotykių
Aktoriai: Sergey Garmash, Elizaveta Arzamasova, Andrey Nazimov...
Režisiėrius: Alexander Andryuschenko
Kalba: Rusų

Aprašymas: Jis buvo kiečiausias apylinkės policininkas, bet viena klaida pakeitė viską. Dabar jis – pats nuožmiausias kūdikis pasaulyje!

Dėl visko kalta būrėja – ji prakeikia atsitiktinai ją įžeidusį storžievį majorą Chromovą, kuris kitą rytą atsibunda vienerių metų kūdikio kūne. Padėtis – nepavydėtina. Chromovui nieko kita nelieka, kaip atskleisti visa tiesą savo naujajam „tėčiui” ir padaryti jį savo partneriu. Nuspręsta su mama tokiomis naujienomis nesidalinti, nes patirtas šokas gali baigtis negerai.

Visų nusikaltėlių siaubas, majoras „po priedanga“ ir jo naujasis partneris “tėtis” turi dirbti išvien, kad viskas liktų kaip buvo, bei pasistengti nesužlugdyti kruopščiai parengto plano šturmuoti pavojingiausią kinų mafijos šutvę. Prasideda visai nevaikiški reikalai!

Filmo režisierius talentingasis Aleksandras Andriuščenko – vienas iš „Eglučių” (2010) kūrėjų ir vienas šių metų fantastinio filmo „Trauka” („Attraction“) prodiuserių. Majorą Chromovą puikiai suvaidino charakteringasis Rusijos aktorius Sergejus Garmašas („Šaltasis tango”, „Ekskursantė“, „12“). Smagiose kuriozinėse situacijose kartu dalyvavo Janas Capnikas („Vaiduoklis“), Aleksandras Petrovas („Trauka“, „Metodas“)

 
 

 

 
Kategorija: Komedijos | | Nuorodos: Komedijos, Naparnik, (2017), partneris, online
Peržiūrėjo: 462 | Siuntėsi: 59 | Reitingas: 5.0/ 1
  • Atsisųsti/Ddownloads


  • Viso komentavo: 0
    Rašyti komentarus gali,tik Registruoti nariai.
    [ Registruotis | Prisijungti ]
    -->
    Hosted by uCoz